خرید آتشدان​

جهت خرید آتشدان ( فایرپیت ) از لیست زیر ، کد محصول مدنظر را به کارشناسان فروش اعلام نمایید. مجموعه T.B.T بواسطه اینکه خود سازنده می باشد ، هیچ گونه محدودیتی در ساخت انواع آتشدان ندارد.

آتشدان هیزمی یا گازی

اگر به‌ دنبال گزینه‌ای هستید که بتوانید با هزینه‌ی کم‌تر، زیبایی خانه خود را دوچندان کنید، می‌توانید سراغ آتشدان بروید. با خرید آتشدان نه تنها در حیاط خانه‌های آپارتمانی و ویلایی، یا هر جای دیگری که از گشت زدن در آن لذت می‌برید و می توانید با دوستان و آشنایا خود کنار آن بنشینید و با هم وقت  بگذرانید.

برای خرید آتشدان می توانید به مجموعه تی بی تی اعتماد کنید. مجموعه تی بی تی به داشتن سابقه موفق ، افتخار دارد تا بهترین آتشدان ها را به شما عزیزان عرضه کند.

بیشترین سئوال در ذهن خریداران آتشدان این است که آتشدان مناسب من می بایست آتشدان هیزمی یا گازی باشه ؟

برای جواب به این سئوال ابتدا باید معایب و محاسن هر دو نوع آتشدان بررسی شود.

معایب آتشدان هیزمی 

1- آتشدان هیزمی مشکلات خاص خود را دارد از جمله تهیه چوب مناسب برای آتشدان

2- نظافت آتشدان هیزمی مشکلتر از آتشدان گازی میباشد.

3- در حین روشن بودن آتش در آتشدان نیاز به مراقبت از میزان شعله می باشد.

4- چوب نامناسب باعث ایجاد دود و بوی بد میشود.

محاسن آتشدان هیزمی

بعبارتی تمامی موارد ذکر شده در مورد معایب آتشدان هیزمی بصورت سلیقه ای می باشد. و همین موارد برای شما جز موارد دلنشین و محاسن آتشدان هیزمی باشد.

پس فرمول خاصی در این خصوص وجود ندارد.

معایب آتشدان گازی

1- لوله کشی گاز بهتر است از کف انجام شود تا در دید نباشد در غیر اینصورت شما شیلنگ گاز را خواهید دید.

2- شعله تقریبا یکنواخت

محاسن آتشدان گازی

1- استفاده آسان از آتشدان گازی

2- سرعت بیشتر در ایجاد حرارت مناسب نسبت به آتشدان هیزمی

3- امنیت بیشتر با توجه به وجود ترموکوپل

4- هزینه نگهداری کمتر

نکته مهمی که هم باید در اتشدان هیزمی و هم آتشدان گازی رعایت کرد این است که هر دو مدل می بایست یا در فضای باز جانمایی شوند و یا اینکه دودکش مورد مناسب در فضای بسته بخوبی دود و گاز حاصل از سوختن را خارج نماید.

جمع بندی

در این مطلب سعی شده است محاسن و معایب هر دو مدل آتشدان برای شما بازگو شود 

به عبارتی تمام موارد ذکر شده در مورد معایب آتشدان هیزمی به صورت سلیقه ای می باشد و شاید همین معایب مطرح شده اعم از جمع آوری هیزم نظافت آتشدان باغی و سایر موارد برای شما جزو موارد لذت بخش و محاسن آتشدان هیزمی باشد.

در نهایت این شما هستید که بر اساس سلایق خود تصمیم به انتخاب می نمایید البته در این راه کارشناسان تی بی تی در خدمت شما هستند تا شما آتشدانی مناسب با سلیقه و فضای مد نظری انتخاب بفرمایید.

به هر حال هیچ محفلی برای ما زیباتر و دلچسب تر از یک دورهمی با عزیزان و دوستان در کنار یک آتشدان و یا شومینه نمیتوان متصور شد.