خرید شومینه معلق عدسی

شومینه معلق

شومینه معلق نوع خاصی از شومینه است که نام خود را ساختار معلق یا آویز خود می گیرد . این گروه از شومینه ها در دسته بندی شومینه های مدرن طبقه بندی شده و با خرید شومینه معلق می توانید تغییر بسزایی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید .

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال ها سابقه درخشان در زمینه گرمایش انواع شومینه را عرضه می کند. برای خرید شومینه معلق کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیست محصولات به شرح زیر است :

شومینه معلق مگما

خرید شومینه معلق

شومینه های معلق را به جرات می‌توان یکی از زیباترین، جدیدترین و مدرن ترین شومینه ها نام برد.

شومینه های معلق توسط فلنج مخصوص و یا جوش ، از سقف آویز میشود و این نوع شومینه ها  از نظر دسته بندی به چهار دسته تقسیم می شود که عبارتند از شومینه معلق با سوخت گاز ، هیزم ، برق و الکل داریم اینگونه شومینه ها به گونه ای است که بیننده به محض ورود دیگر به شما توجه نخواهد کرد چون چشمانش محصور شومینه معلق منزل شما گرديده است .

البته در این گونه شومینه ها محل دودکش بسیار حیاتی است. بهتر است قبل خرید با کارشناسان مجموعه تی بی تی در این خصوص مشورت نمایید. شومینه های معلق به این صورت می باشند که با استفاده از فلنج های مخصوص به سقف متصل میگرددند و در برخی مدل ها وزن شومینه بر روی سقف سوار می‌شود البته این نکته جای نگرانی ندارد .

جنس شومینه های معلق از فولاد و چدن می باشد البته این مطلب بستگی به نوع و مدل انتخابی شومینه دارد.

شومینه های معلق تمام خواسته های شما از لحاظ زیبایی و خاص بودن و حتی راندمان بالاتر نسبت به سایر مدل های شومینه را دارا می باشد. در حقیقت شومینه های معلق همچون مروارید منزل شما خواهد درخشید.