شومینه دیواری

امروزه یکی از معیارهای مجلل بودن خانه‌ها، وجود شومینه دیواری است. شومینه وسیله‌ای گرمایشی است که از قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفتند ولی با پیشرفته‌ شدن آن‌ها، این وسیله گرمایشی به آیتمی لوکس در دکوراسیون خانه مبدل شد. با خرید شومینه دیواری می توانید علاوه برلذت بردن از گرمای آنها  دز دکوراسیون مزل خود تاثیری بسزا بگذارید.

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی افتخار دارد شومینه دیواری  با بهترین کیفیت و قیمت را به شما عزیزان عرضه کند. برای خرید  از تی بی تی کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما با بهترین ها را تجربه کنید ….

شومینه دیواری

خرید شومینه دیواری

همانطور که در بخش قبل نیز گفته شد شومینه های دیواری نیز به چهار دسته مختلف تقسیم می شود شومینه های دیواری گازی، شومینه های دیواری هیزمی، شومینه های دیواری الکلی و درنهایت شومینه های دیواری برقی تقسیم بندی می گردد.

در شومینه های دیواری به استثنایی شومینه های دیواری برقی تمامی انواع شومینه و حتی شومینه های دیواری الکلی حتما می بایست دودکش داشته باشند.

 نصب شومینه های دیواری به سادگی بوده و گاها با چهار عدد پیچ شما می توانید این شومینه های دیواری را نصب نمایید شایان ذکر است محل خروج دود کاملاً باید امن بوده و از این نکته نباید صرف نظر نمود در اکثر بازسازی های منازل به دلیل سادگی ایجاد دودکش در دیوار غالبا از شومینه های دیواری استفاده میگردد.