شومینه دیواری 1 Meta

شومینه 1 Metafocus دیواری
شومینه معلق

شومینه دیواری 1 Meta

شومینه دیواری1 Meta  ، در وهله اول مجسمه ای زیبا بوده و بعد از آن در عین کارایایی شومینه زیبا و  منحصر به فردی هست که ایده یک شومینه سنتی را متحول می کند.

تصاویر شومینه Metafocus 1

مجسمه شومینه با شومینه یکپارچه

مشخصات Meta1

  • مدل گازی
  • ورودی حرارت اسمی : 8 الی 16 کیلو وات
  • بهره وری : 83%
  • خروجی CO: 0.10
  • گرد و خاک 11 mg/m3

خرید شومینه Meta 1 دیواری

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال سابقه در زمینه شومینه ملعق و دیواری، عرضه کننده شومینه Meta 1 دیواری هیزمی در سراسر کشور با کیفیتی بی نظیر می باشد. برای مشاوره و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

شومینه دیواری 1 Meta

شومینه Meta دیواری هیزمی با کارایی و قدرت اسمی بالا از تراکم بصری نمای ساختمان از ایدوگرام ژاپنی الهام گرفته شده است. مجهز به یک قاب درب فولادی خام زنگ زده (ضخامت 15 میلی متر) که در لولا های کناری باز می شود ، یک حصار یکپارچه از آجرهای نسوز و یک درب شیشه ای داخلی که در لولا های کناری باز می شود و همچنین اسلاید باز می شود.

تی بی تی طیف وسیعی از شومینه های خود را با مدل های متا توسعه می دهد، آثار هنری از فولاد زنگ زده (متا 1 و 6) یا برنز (متا 9).

این مدل شامل یک کوره قابل بست با یک چارچوب در از فولاد خام زنگ زده است که در لولا های کناری آویزان شده است. جعبه آتش آن با استانداردهای DIN + مطابقت دارد. نمای ساختمان شامل درهای یک یا دو نفره است که در لولا های کناری باز می شوند یا به صورت لغزشی به پهلو (Métafocus 9) برای ارائه نمای کامل از کانون حرارت.

نمای ساختمان ها را نیز می توان به تنهایی (با قاب آب بندی) برای تطبیق تهیه کرد.