شومینه معلق BATHYSCA

bathysca 3 layer

شومینه معلق BATHYSCA

شومینه معلق BATHYSCA یک گوی زیبا است و یک شومینه بسته با احتراق آهسته با طراحی متمایز می باشد. این شومینه معلق بصورت 360 درجه می چرخد .

شومینه معلق BATHYSCA

تعادل کامل بین سبک و تکنولوژی

مشخصات

  • شومینه گازی/برقی /هیزمی
  • کوره: قطر 0.70 متر
  • وزن: کوره باز: 44 کیلوگرم
  • رنگ مشکی مات بسیار مقاوم در برابر حرارت
  • کارایی تضمین شده با حداقل طول دودکش (داخلی به علاوه بیرونی) 3 متر

خرید شومینه

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال سابقه در زمینه شومینه ملعق و دیواری، عرضه کننده شومینه دیواری HUBFOCUS در سراسر کشور با کیفیتی بی نظیر می باشد. برای مشاوره و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

شومینه معلق BATHYSCA

کمال هندسه با خلوص آتش همراه است و راهی عالی برای نزدیکترین آتش در هر نقطه در اتاق . شومینه معلق هیزمی BATHYSCAFOCUS Hublot یک گوی زیبا از گرما است و راحتی یک شومینه بسته با احتراق آهسته را با طراحی متمایز شومینه معلق که 360 درجه می چرخد ​​ارائه می دهد.

این شومینه های گرد و جمع و جور در مدل های باز یا بسته هستند. اشکال دلپذیر و محجوب آن ها منبع کارآمد گرما و همچنین آسان را فراهم می کند. تعمیر و نگهداری و نصب و راه اندازی. نسخه “پشت دروازه” با یک کوره بسته بازده حرارتی عالی را ارائه می دهد.

در نسخه های معلق یا ثابت موجود است و هر دو نسخه آتش بسته و آتش باز مدل معلق 360 درجه چرخش می کنند ، بنابراین می توانند به طرف قسمت های مختلف اتاق بچرخد.نسخه های ثابت آن بر روی پایه ای نصب شده است که حاوی تشت خاکستر و ورودی هوای تازه است.