باربیکیو کابینتی مدل T90

35 min
02

باربیکیو کابینتی مدل T90

با عرض 90 سانتی متر که شامل 60 سانتی متر کباب پز و 30 سانتی مترپلو پز میباشد میتواند پاسخگوی نیاز شما جهت هرگونه پخت و پز کباب استیک برگر و … در منزل و فضای باغ یا آلاچیق شما باشد و با توجه به دارا بودن پلو پز نیازی به استفاده از اجاق های اضافی دیگر ندارید.در قسمت باربیکیو روی هر مشعل یک عدد ناودانی چدنی تعبیه شده که باعث پخت مطلوب تر کباب و جلوگیری از سوختن ان میشود. از مزایای دیگر این باربیکیو رنگ ضد زنگ و ضد رطوبت بوده و همچنین میز روی پایه برای قرار دادن زغال انبر کفگیر و چرخ زیر پایه برای حمل و نقل راحت است. همچنین لازم به ذکر است این باربیکیو از پایه جدا بوده و به سادگی میتوان در خودروی شخصی به همراه پایه جای داد. مدل X این باربیکیو به جای پایه دارای کابینت بوده که استفاده فراوانی برای جایگزاری ابزار پخت پز را فراهم مینماید.

گالری تصاویر باربیکیو کابینتی مدل T90

مشخصات باربیکیو کابینتی مدل T90

  1. مشخصات
  • بدنه فلزی
  • رنگ مقاوم به حرارت
  • طول 90 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر طراحی شده است. این محصول همچنین به یک شعله پلوپز مجهز شده است که نیاز به استفاده از یک اجاق گاز مجزا را از بین برده است. ارتفاع این محصول به همراه کابینت 115 سانتی متر است. 60 سانتی متر از طول این محصول به قسمت کباب پز و 30 سانتی متر باقی مانده به قسمت پلوپز تعلق دارد.
  •  

خرید باربیکیو کابینتی مدل T90

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال ها سابقه درخشان عرضه کننده انواع محصولات شومینه دیواری ، شومینه معلق ، آتشدان و باربیکیو می باشد.

برای خرید این باربکیو و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید با کارشناسان با در تی بی تی تماس بگیرید. ( شماره تماس 22372001-021 )

باربیکیو مدل T90 از مدل های ایستاده است که از قابلیت های منحصر به فرد آن می توان به پرتابل بودن آن اشاره کرد. این باربکیو یک مدل گازی/ هیزمی است.

قابل حمل بودن این باربکیو سبب می شود استفاده از آن در فضا های کوچک مانند تراسو حیاط راحت باشد و علاوه بر آن بدلیل پرتابل بودن استفاده از آن در پیک نیک را راحت تر می کند.