هیزم دان مدل 402

خرید هیزم دان

هیزم دان مدل 402

هیزم دان مدل 402 با بدنه ای فلزی با قیمتی مناسب از مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی

یکی از وسایلی که زیبایی شومینه و آتشدان را دو چندان می کند هیزم است. مکانی برای هیزم می تواند یکی از عناصر تزیینی باشد و همچنین می تواند به صورت عملی فضایی را برای ما ایجاد کند که از پراکندگی هیزم جلوگیری می کند و همچنین از خیس شدن هیزم جلوگیری می کند.

با استفاده از هیزم دان مدل 402 میتوانید از حس در کنار آتش بودن لذت بیشتری ببرید.

قدرت هیزم دان مدل 402 نکته مهمی است که در تهیه و خرید هیزم دان باید به آن توجه کرد. همانطور که می دانید هیزم وزن زیادی دارد و هیزم دان باید بتواند وزن آن هیزم را تحمل کند. طراحی منحصر به فرد هیزم دان نیز گزینه بعدی است که باید در نظر بگیرید. انواع مختلفی از هیزم دان  وجود دارد که می توانید با بررسی آنها یکی از این وسایل را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید.

قابل حمل بودن هیزم دان مدل 402 از ویژگی های مهم این دستگاه است و از نظر بسیاری از هیزم دان های ثابت و غیر قابل حمل ایده آل نیست و این افراد تمایل دارند هر زمان که بخواهند این دستگاه را جابجا کنند.

هیزم دان 402 از قطعاتی مانند پایه، بدنه شاسی و هیزم دان تشکیل شده است.

ظروف هیزم معمولاً در مکان هایی که نیاز به نگهداری و نگهداری هیزم برای مدتی است استفاده می شود. کلبه های دارای اجاق های هیزمی یا شومینه و خانه های روستایی از جمله مکان هایی هستند که باید هیزم را در آن نگهداری کرد.

خرید هیزم در فصول سرد سال برای تهیه هیزم نیازی به بیرون رفتن از منزل هر روز نیست با کمک این دستگاه می توانید به راحتی هیزم را مرتب کرده و به آن دسترسی داشته باشید. در خارج از خانه نیز می توانید از نجاری در آلاچیق ها و جاهای دیگر کمک بگیرید.