میز آتشدان مدل 105

میز آتشدان گازی مدل 105  لذت گرم شدن با آتش را برای شما فراهم می کند .ساختار ابن میز به گونه ای می باشد که در هنگام روشن بودن اتش قسمت دور میز داغ نشده و کاملا قابل استفاده می باشد.

آتشدان مدل 105

زیبا و مقاوم در برابر حرارت

مشخصات

  • بدنه‌ای از ورق فولادی 
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنک مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 105

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با سال ها تجربه موفق در زمینه شومینه ملعق و گازی فعالیت دارد . برای استعلام قیمت ، مشاوره و خرید میز آتشدان گازی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

نصب یک آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و این فضای اختصاصی اغلب به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد شد. این همچنین این امکان را وجود دارد که لذت چای آتیشی و ذغالی و انواع طبخ را در کنار لذت گرم شدن داشته باشیم .

از این مدل آتشدان ها می توان بعنوان میز وسط برای مبلمان فضای باز استفاده کرد و ترکیب آنها با فلز زیباتر خواهد شد. ساختار آتشدان گازی مدل 105 به گونه ای می باشد که در هنگام روشن بودن اتش قسمت دور میز داغ نشده و کاملا قابل استفاده می باشد.

اغلب مردم آتشدان گازی را به هیزمی ترجیح می‌دهند، چرا که خبری از دود و خاکستر نیست و مشکلات مربوط به تهیه چوب را ندارد و نظافت آن راحت‌تر است. همچنین آتشدان‌های گازی از امنیت بالاتری برخوردار هستند.

از این آتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس استفاده کرد.