میز آتشدان مدل 106

آتشدان هیزمی مدل 106
01

میز آتشدان مدل 106

از میز آتشدان هیزمی 106 می توان بعنوان میز وسط برای مبلمان فضای باز استفاده کرد و ترکیب آنها با فلز زیباتر خواهد شد. ساختار آتشدان گازی مدل 106 به گونه ای می باشد که در هنگام روشن بودن اتش قسمت دور میز داغ نشده و کاملا قابل استفاده می باشد.

آتشدان مدل 106

زیبا و مقاوم در برابر حرارت

مشخصات

  • بدنه‌ای از ورق فولادی
  • آتشدان هیزم سوز دارای نیم دایره متحرک جهت تهیه چای آتشی
  • بیلچه‌ی مخصوص و چای ساز آتشی (کندوک)
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنک مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 106

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با سال ها تجربه موفق در زمینه شومینه ملعق و گازی فعالیت دارد . برای استعلام قیمت ، مشاوره و خرید میز آتشدان گازی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021  تماس بگیرید.

میز آتشدان مدل 106

نصب یک آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و این فضای اختصاصی اغلب به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد شد. این همچنین این امکان را وجود دارد که لذت چای آتیشی و ذغالی و انواع طبخ را در کنار لذت گرم شدن داشته باشیم .

از این مدل آتشدان ها می توان بعنوان میز وسط برای مبلمان فضای باز استفاده کرد و ترکیب آنها با فلز زیباتر خواهد شد. ساختار میز آتشدان هیزمی 106 به گونه ای می باشد که در هنگام روشن بودن اتش قسمت دور میز داغ نشده و کاملا قابل استفاده می باشد.

در بدنه آتشدان های فلزی از رنگ کوره ای استفاده می شود که در برابر حرارت آتش و رطوبت کاملا مقاوم هستند. از این آتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس استفاده کرد.