میز آتشدان مدل 107

آتشدان گازی مدل 107
01

آتشدان گازی مدل 107

از آتشدان گازی مدل 107 می توان بعنوان میز وسط برای مبلمان فضای باز استفاده کرد و ترکیب آنها با فلز زیباتر خواهد شد. ساختار این میز به گونه ای می باشد که در هنگام روشن بودن اتش قسمت دور میز داغ نشده و کاملا قابل استفاده می باشد.

مشخصات آتشدان مدل 107​

  • بدنه‌ای از ورق فولادی 
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنک مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 107

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با سال ها تجربه موفق در زمینه شومینه ملعق و گازی فعالیت دارد . برای استعلام قیمت ، مشاوره و خرید میز آتشدان گازی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

نصب آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و آن فضای را به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد کرد. از این مدل آتشدان ها می توان بعنوان میز وسط برای مبلمان فضای باز استفاده کرد و ترکیب آنها با فلز زیباتر خواهد شد.

ساختار آتشدان گازی مدل 107 به گونه ای که هنگام روشن بودن آتش قسمت دور میز داغ نمی شود و کاملا قابل استفاده می باشد. این همچنین این امکان را وجود دارد که لذت چای آتیشی و ذغالی و انواع طبخ را در کنار لذت گرم شدن داشته باشیم .

اغلب مردم آتشدان گازی را به مدل های هیزمی ترجیح می‌دهند، چرا که خبری از دود و خاکستر نیست و مشکلات تهیه چوب را ندارد و نظافت هم، راحت‌تر است. همچنین آتشدان‌های گازی از امنیت بالاتری نیز برخوردار هستند.

در بدنه این آتشدان های فلزی از رنگ کوره ای استفاده می شود که در برابر حرارت آتش و رطوبت کاملا مقاوم هستند.

از این آتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس و حیاط استفاده کرد.