آتشدان هیزمی مدل 108

01
میز آتشدان هیزمی مدل 108

آتشدان هیزمی مدل 108

با فرارسیدن فصل سرد سال احتیاج به وسایل گرمایشی برای گرم کردن هوا در محیط های باز اعم از باغ ، ویلا ، تراس ، حیاط و .. جلوه پیدا می کند .میز آتشدان مدل 108 با استفاده از هیزم و ذغال لذت گرم شدن با آتش را برای شما فراهم می کند .

آتشدان مدل 108

زیبا و مقاوم در برابر حرارت

مشخصات

  • بدنه‌ای از ورق فولادی یک میل
  • آتشدان هیزم سوز دارای نیم دایره متحرک جهت تهیه چای آتشی
  • بیلچه‌ی مخصوص و چای ساز آتشی (کندوک)
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنک مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 108

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال ها سابقه در زمینه شومینه ملعق فعالیت دارد . برای خرید ای میز آتشدان هیزمی 108 ، مشاوره می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021  تماس بگیرید.

آتشدان هیزمی مدل 108

نصب یک آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و این فضای اختصاصی اغلب به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد شد. میز آتشدان مدل 108 با استفاده از هیزم و ذغال لذت گرم شدن با آتش را برای شما فراهم می کند .همچنین این امکان را وجود دارد که لذت چای آتیشی و ذغالی و انواع طبخ را در کنار لذت گرم شدن داشته باشیم . در بدنه این آتشدان از رنگ کوره ای استفاده شده که در برابر حرارت آتش و رطوبت کاملا مقاوم هستندو جنس بنده آن ها از فولاد است. از مهم ترین مزایای این آتشدان، امکان جابجایی آن است .هر زمان که خواستید دکوراسیون حیاط یا باغ خود تغییر دهید می توانید آن را مانند مبلمان خود جابجا کنید. این قابلیت پرتابل بودن باعث می‌شود در زمانهایی که به آتشدان نیازی ندارید آنرا به داخل محیط مسقف ببرید تا دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نشود. از این اتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس استفاده کرد.