آتشدان مدل 109

آتشدان هیزمی مدل 109
01

آتشدان مدل 109

آتشدان هیزمی مدل 109 با بدنه‌ای ساخته شده از ورق فولادی و با ساطع کردن گرما این فضای را به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد کرد.

آتشدان مدل 109

زیبا و مقاوم در برابر حرارت

مشخصات

  • بدنه‌ای از ورق فولادی
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنک مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 109

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال ها سابقه در زمینه شومینه ملعق فعالیت دارد . برای خرید ای میز آتشدان هیزمی 109 ، مشاوره می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

آتشدان مدل 109

نصب یک آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و این فضای اختصاصی اغلب به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد شد. استفاده ازورق فولادی در بدنه میز آتشدان هیزمی 109 و با رنگ آمیزی مقاوم در برابر حرارت، طول عمر آن را افزایش می دهد.

این آتشدان‌های بسیار خاطره انگیز و جذاب هستند . بو و صدای چوب در حال سوختن بسیار آرامش بخش است و ما را به یاد آتش‌های در طبیعت می‌اندازند و احساس لذت و آرامش می‌دهد.

از مهم ترین مزایای این آتشدان، امکان جابجایی آن است .هر زمان که خواستید دکوراسیون حیاط یا باغ خود تغییر دهید می توانید آن را مانند مبلمان خود جابجا کنید. این قابلیت پرتابل بودن باعث می‌شود در زمانهایی که به آتشدان نیازی ندارید آنرا به داخل محیط مسقف ببرید تا دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نشود.

از این اتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس استفاده کرد.