آتشدان هیزمی مدل 110

آتشدان هیزمی مدل 110

آتشدان هیزمی مدل 110

خرید آتشدان هیزمی مدل 110 با بدنه‌ای از ورق فولادی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب همراه با ارسال به سراسر کشور از مجموعه شومینه و باربیکو تی بی تی

آتشدان مدل 110

زیبا و مقاوم در برابر حرارت

مشخصات

  • بدنه‌ای از ورق فولادی یک میل
  • آتشدان هیزم سوز دارای نیم دایره متحرک جهت تهیه چای آتشی
  • بیلچه‌ی مخصوص و چای ساز آتشی (کندوک)
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنک مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 110

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال ها سابقه در زمینه شومینه ملعق فعالیت دارد . برای خرید ای میز آتشدان هیزمی 110 ، مشاوره می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

آتشدان هیزمی مدل 110

نصب یک آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و این فضای اختصاصی اغلب به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد شد. استفاده ازورق فولادی در بدنه آتشدان هیزمی مدل 110 و با رنگ آمیزی مقاوم در برابر حرارت، طول عمر آن را افزایش می دهد.

این آتشدان‌های بسیار خاطره انگیز و جذاب هستند . بو و صدای چوب در حال سوختن بسیار آرامش بخش است و ما را به یاد آتش‌های در طبیعت می‌اندازند و احساس لذت و آرامش می‌دهد.

از مهم ترین مزایای این آتشدان، امکان جابجایی آن است .هر زمان که خواستید دکوراسیون حیاط یا باغ خود تغییر دهید می توانید آن را مانند مبلمان خود جابجا کنید. این قابلیت پرتابل بودن باعث می‌شود در زمانهایی که به آتشدان نیازی ندارید آنرا به داخل محیط مسقف ببرید تا دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نشود.

از این اتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس استفاده کرد.