میز آتشدان مدل 104

wood-firepite-104
01

میز آتشدان مدل 104

با فرارسیدن فصل سرد سال احتیاج به وسایل گرمایشی برای گرم کردن هوا در محیط های باز اعم از باغ ، ویلا ، تراس ، حیاط و .. جلو پیدا می کند .میز آتشدان هیزمی مدل 104 با استفاده از هیزم و ذغال لذت گرم شدن با آتش را برای شما فراهم می کند .

آتشدان مدل 104

زیبا و مقاوم در برابر حرارت

مشخصات

  • بدنه‌ای از ورق فولادی 
  • آتشدان هیزم سوز دارای نیم دایره متحرک جهت تهیه چای آتشی
  • بیلچه‌ی مخصوص و چای ساز آتشی (کندوک)
  • ارسال به سراسر کشور
  • رنگ مقاوم نسبت به حرارت

خرید میز آتشدان مدل 104

مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با داشتن سال سابقه در زمینه شومینه ملعق و آتشدان، آتشدان  را عرضع می کند. برای مشاوره و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما در مجموعه شومینه و باربیکیو تی بی تی با شماره 22372001-021 تماس بگیرید.

میز آتشدان مدل 104

نصب یک آتشدان در فضای باز بسیار جذاب خواهد بود و این فضای اختصاصی اغلب به مکانی برای جمع شدن افراد خانواده تبدیل خواهد شد. میز آتشدان مدل 104 با استفاده از هیزم و ذغال لذت گرم شدن با آتش را برای شما فراهم می کند .همچنین این امکان را وجود دارد که لذت چای آتیشی و ذغالی و انواع طبخ را در کنار لذت گرم شدن داشته باشیم . در بدنه این آتشدان از رنگ کوره ای استفاده شده که در برابر حرارت آتش و رطوبت کاملا مقاوم هستند. از مهم ترین مزایای این آتشدان، امکان جابجایی آن است .هر زمان که خواستید دکوراسیون حیاط یا باغ خود تغییر دهید می توانید آن را مانند مبلمان خود جابجا کنید. این قابلیت پرتابل بودن باعث می‌شود در زمانهایی که به آتشدان نیازی ندارید آنرا به داخل محیط مسقف ببرید تا دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نشود. از این اتشدان می توان در فضاهای باز، الاچیق ها و رستوران های باغی و تراس استفاده کرد.